Relacje, teksty »

XIII. Festiwal Muzyki Sakralnej 01.12.2019

RELACJA:

Adwent w naszym kościele rozpoczął się XIII. Festiwalem Muzyki Sakralnej.
Wszystkie wykonane przez dorosłych i młodzież utwory otwierały słuchaczy na Boga i Jego miłość, kładąc tym samym podwaliny pod przygotowanie się na przyjście Pana.
eMKa

ZAPROSZENIE:

Melomani!

Do wszystkich wielbicieli muzyki klasycznej, symfonicznej, współczesnej, instrumentalnej, chóralnej. Warto!

Chór Soli Deo wraz z Centrum Kultury w Suchym Lesie zapraszają na XIII Festiwal Muzyki Sakralnej. Uczta duchowa i muzyczna, którą dla Państwa przygotowaliśmy, odbędzie się:

1 grudnia, w niedzielę, o godz. 15.30 w kościele parafialnym w Suchym Lesie.

Podczas Festiwalu wystąpią 4 zespoły:

Chór Maria Victoria z parafii Miłosierdzia Bożego na os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu

pod dyr. Agnieszki Gil.

Schola Młodzieżowa z parafii p.w. św. Stanisława Kostki w Poznaniu pod dyr. Agnieszki Pelc,

Chór Gaudete z parafii św. Andrzeja Apostoła Poznań-Spławie pod dyr. Łukasza Maciejewskiego

Chór Soli Deo – współorganizator festiwalu.

Każdy zespół zaprezentuje swój program artystyczny, a na zakończenie koncertu wykonamy wspólnie AveVerum Corpus W.A. Mozarta.

Zapraszam, żeby posłuchać „anielskich głosów”.

w imieniu chóru Soli Deo
Lucyna Dudkiewicz dyrygentka