Ogłoszenia parafialne 22. I 2023

na 3 Niedzielę Zwykłą - 22 I 2023r.

1) Przeżywana dzisiaj w Kościele Niedziela Słowa Bożego niech będzie zachętą do karmienia się słowem Bożym poprzez codzienną jego lekturę.

2) Schola dziecięca zaprasza na wspólny śpiew kolęd dzisiaj - niedziela – 22 stycznia - po Mszy Św. o godz. 1130.

3) Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VIII odbędzie się we wtorek - 24 stycznia - o godzinie 19:45. Ze względu na poruszane na spotkaniu tematy obecność jest obowiązkowa.

4) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy oraz Mszę Św. w środę – 25. I - na godz. 1800 zapraszamy wraz z wszystkimi czcicielami Maryi osoby należące do Róż Rodziców, którzy modlą się na Różańcu za swoje dzieci. W miesiącu styczniu przy relikwiach św. Siostry Faustyny będziemy się modlić za dzieci objęte modlitwą Różańcową Rodziców, oraz w intencji parafialnej: aby młode pokolenie znalazło w dorosłych świadków wiary.

5) Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. w czwartek od g. 1830 - 2000 .

6) Spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek - 27 stycznia – o godz. 1900. Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną w lutym ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

7) Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godz. 1900 w Domu Parafialnym

8) Dzisiaj przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek na „Radio EMAUS”. „Bóg Zapłać”.

9) Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzieci prosimy o odbieranie obrazków potwierdzających świętowanie Dnia Pańskiego.

Można zaopatrzyć się jeszcze w kalendarz z nadrukiem parafialnym.

10) Intencje Mszalne i wszystkie informacje znajdziemy także w gablotach, na stronie internetowej i w biuletynie.

11) Plan kolędy: ……………………………….

12) Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej śp. Przemysława Idziak z ul. Poziomkowej. Pogrzeb odbędzie się w piątek – 27 stycznia - na Cmentarzu Poznań – Junikowo, natomiast Msza Św. pogrzebowa będzie w naszym kościele w sobotę – 28. stycznia – o godz. 1700. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: …..

Suchy Las, 22 stycznia 2023r.