Grupy parafialne »

Nieustający Różaniec

Idea Nieustającego Różańca polega na nieustannej (dzień i noc) modlitwie różańcowej w intencji naszej Ojczyzny, którą wierni podejmują kolejno co pół godziny, aby w tym czasie rozważać wyznaczoną im część różańca (5 dziesiątek). Jeden „dzienny komplet” składa się zatem z 48 osób. Szczegółowe intencje, w których modli się Wspólnota mieszczą się w jednej głównej intencji  „aby nasza Ojczyzna cieszyła się Bożym błogosławieństwem”.

Wspólnota w naszej parafii modli się każdego 19 dnia miesiąca. Tego dnia Księża odprawiają Mszę Św. w intencji naszej Umiłowanej Ojczyzny.

Wspólnota Nieustającego Różańca została zawiązana 19 marca 2012 r w Święto Św. Józefa, który został jej Patronem. Obecnie w parafii modli się 61 osób.