Fotoalbum »

Spotkanie Świąteczne - 16.03.2024

• SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE SENIORÓW PARAFII. 16 marca, wobec zbliżających się Świąt Wielkanocnych, odbyło się spotkanie chorych i starszych Parafian zorganizowane przez Parafialny Zespół Caritas. Rozpoczęła je Msza Święta.  W domu parafialnym  natomiast czekały pięknie i wiosennie udekorowane kwiatami stoły. Po złożonych życzeniach przez Księdza Proboszcza wszyscy razem mogli posmakować wielkanocnych potraw: żuru z tradycyjnym jajkiem i kiełbaskami oraz wiejskim chlebkiem, jak również słodkiego poczęstunku, czyli wielkanocnej babki, sernika i ciast z galaretkami i innych smakołyków.
    Uroczystości towarzyszył wspaniały występ artystyczny przygotowany z inicjatywy Pani Anny Stein.

Bardzo poruszającą interpretację słowną przedstawiła Pani Anna Kadecka-Nowicka. Oprawę muzyczną stworzyły indywidualne występy na pianinie dwóch młodych uczestniczek: Wandy i Ani, które wywołały wzruszenie i zapewniły świąteczny nastrój. Na koniec Wielkanocnego spotkania zrobiło się gwarno, bo przyszedł czas na rozmowy. Seniorzy wyglądali na zadowolonych i radosnych. Wszystkim życzymy wspaniałych Świąt Wielkanocnych. Niech zmartwychwstanie Chrystusa napełni nas pokojem i otworzy nasze serca na Miłość, abyśmy umieli czynić Miłosierdzie.