Aktualności »

Życzenia Wielkanoc 2022

W tę Świętą Noc Zmartwychwstania radosny dźwięk dzwonów ogłosił prawdę o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią, szatanem i grzechem.

Prawda o Zmartwychwstaniu – na tle wydarzeń dzisiejszego świata nadaje nowej świeżości słowom Św. Jana Pawła II: „Nie bójcie się Chrystusa! Nie bójcie się Go przyjąć…”.

Bowiem życząc sobie otwarcia na Chrystusa, który pokonał grzech, życzymy sobie nadziei i pokoju – skoro każde zło ma swój początek w grzechu!

Niech odnowione dzisiaj Przyrzeczenia Chrzcielne pomogą nam odrzucać nasze grzeszne zniewolenia, niech uczynią nas świadkami wiary i apostołami nadziei.

Niech od nas zaczyna się pokój i dobro! Miłość i Radość!

Składamy wszystkim Parafianom i Gościom nasze najlepsze życzenia: nade wszystko życzymy przyjęcia Chrystusa Zmartwychwstałego – bo w Nim jest wszelkie Błogosławieństwo dla nas i dla całego świata.

Życzymy przeżywania Pokoju i Radości w naszych rodzinach, w naszych domach – i życzymy sobie Pokoju dla Europy i dla całego Świata.

Te Życzenia niech popłyną - w duchu solidarności – także do naszych sióstr i braci z Ukrainy – którzy z utęsknieniem czekają na zakończenie wojny i zmartwychwstanie pokoju dla swojej Ojczyzny.

Niech Zmartwychwstały Jezus
obdarza Wszystkich potrzebnymi Łaskami!

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań