Aktualności »

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA - PATRONALNE ŚWIĘTO CARITAS - 24.04.2022

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA - PATRONALNE ŚWIĘTO CARITAS

 

Niedziela Bożego Miłosierdzia jest Patronalnym Świętem Caritas. W tym roku w całej Polsce przebiegało ono pod hasłem: Dzień Dobra. Poznańscy wolontariusze, członkowie PZC i SKC oraz wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób pomagają, zaproszeni zostali do wspólnej modlitwy Koronką i uwielbienia Boga w Kościele Nawiedzenia NMP – animowanych przez muzyka, p. Poldka Twardowskiego.

Szczególnie zasłużone osoby usłyszały słowa podziękowania, wszyscy zaś, zwłaszcza najmłodsi, z radością wzięli udział w koncercie Arki Noego. Spotkanie zwieńczone zostało słowem dyrektora Caritas Poznań, ks. kan. Marcina Janeckiego, błogosławieństwa udzielił ks. bp Grzegorz Balcerek.

JEZU, UFAM TOBIE

zobacz zdjęcia

Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań