Ogłoszenia parafialne Suchy Las »

Ogłoszenia parafialne Suchy Las - 20.07.2014r.

na  XVI  Niedzielę  Zwykłą  - 20 lipca 2014r.

1) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę - 23 lipca na godz. 1800 - zapraszam wszystkich chętnych.

2)  Na  Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszam w czwartek od 1830 do 2000.

3)  Spotkanie  dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek - 25 lipca - o godz. 1830. Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną
w sierpniu ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

4) 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, z tej racji w przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów) oraz błogosławieństwo kierowców. Odbędzie się ono:

·         w Suchym Lesie: w niedzielę po Mszach św. o 1015 i 2000

·         w Morasku w sobotę po Mszy św. o godz. 1900 oraz w niedzielę po Mszy św. o 900.

5) Po Mszy św. można odebrać od pań z Parafialnego zespołu Caritas plecaki, które prosimy uzupełnić o przybory szkolne. Osoby, które podejmą się pomocy prosimy o w miarę szybki zwrot plecaków by można je rozdzielić pomiędzy najbardziej potrzebujące rodziny.
Bóg zapłać

6) Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego” oraz „Gościa Niedzielnego”.