Ogłoszenia parafialne Morasko »

Ogłoszenia parafialne Morasko - 20.07.2014r.

na  XVI  Niedzielę  Zwykłą  - 20 lipca 2014r.

1) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę - 23 lipca na godz. 1800 - zapraszam wszystkich chętnych do Suchego Lasu.

2)  Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszam do Suchego Lasu w czwartek
od 1830 do 2000.

3)  Spotkanie  dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek - 25 lipca - o godz. 1830 w domu parafialnym w Suchym Lesie. Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną w sierpniu ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

4) 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, z tej racji w przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów) oraz błogosławieństwo kierowców. Odbędzie się ono:

·         w Suchym Lesie: w niedzielę po Mszach św. o 1015 i 2000

·         w Morasku w sobotę po Mszy św. o godz. 1900 oraz w niedzielę po Mszy św. o 900.

5) Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego” oraz „Gościa Niedzielnego”.

6) Intencje Mszalne:……………………