Ogłoszenia parafialne 21. IV 2024

na 4 Niedzielę Wielkanocną - 21 kwietnia 2024r.

1) W związku z zakończonym Tygodniem Biblijnym dziękujemy wszystkim, którzy wykorzystali ten czas na odnowienie przyjaźni z Pismem Świętym.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali związane z tym Tygodniem inicjatywy. „Bóg Zapłać”.

2) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy oraz Mszę Św. w środę – 24. IV - na godz. 1800 zapraszamy wraz z wszystkimi czcicielami Maryi osoby należące do Róż Rodziców, którzy modlą się na Różańcu za swoje dzieci.

W miesiącu kwietniu przy relikwiach św. Siostry Faustyny będziemy się modlić w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej: o dar mądrości i umiłowania Chrystusa Eucharystycznego, ukrytego pod postacią chleba i wina.

3) Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi w czwartek od g. 1830 - 2000 .

4) Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godz. 1900 .

5) Spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek – 26 kwietnia o godz. 1900

Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani *rodzice którzy pragną w maju ochrzcić swoje dzieci oraz *rodzice chrzestni.

6) W nawiązaniu do uzgodnień podczas spotkania z Rodzicami Dzieci I-Komunijnych, serdecznie prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła rodziców dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 - w sobotę – 27 kwietnia - na godz. 900.

Uprzejmie prosimy o zabranie z domu przyborów do sprzątania (wiadra i mopy, ręczniki papierowe, płyn do szyb…)

7) Wszystkich Ministrantów, kandydatów i chętnych, by dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy na zbiórkę w sobotę 27 kwietnia - o godzinie 900.

8) Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzieci prosimy o odbieranie obrazków potwierdzających świętowanie Dnia Pańskiego.

9) Intencje mszalne oraz ogłoszenia znajdziemy w gablotach, w biuletynie i na stronie internetowej.

10) Słowo przedstawiciela Fundacji L`Arche w Poznaniu: …………….

11) Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej wspólnoty śp. Zdzisława Lisek z ul. Strażackiej oraz śp. Józefa Zgrabczyńskiego z ul. Jarzębinowej. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Polećmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu:...

Suchy Las, dn. 21 kwietnia 2024r.