Fotoalbum »

Spotkania opłatkowe

W okresie Bożego Narodzenia urządza się wiele spotkań tzw. "opłatkowych", na których chrześcijanie łamią się opłatkiem, składają sobie życzenia i śpiewają kolędy.

1. Żywy Różaniec Matek i Ojców

6 stycznia po Mszy Św. odbyło się w Domu Parafialnym spotkanie opłatkowe dla członków Żywego Różańca Matek i Ojców ze Suchego Lasu oraz Złotnik.

2. Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

7 stycznia w Kościele pw. Bożego Ciała w Poznaniu odbyło się spotkanie opłatkowe dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.

Mszy Świętej przewodniczył ks. bp. Grzegorz Balcerek. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szafarzy ze Suchego Lasu i Złotnik.

3. Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II

9 stycznia  w auli Wydziału Teologicznego w Poznaniu odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków i kandydatów Dzieła Biblijnego oraz ich rodzin, obecny był również ks. bp Zdzisław Fortuniak. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele DB ze Suchego Lasu i Złotnik.

Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej
Zaborówiec, 11-13 grudnia 2009