Fotoalbum »

1 Piesza Pielgrzymka Mężczyzn Poznań - Tulce ze św. Józefem do Maryi 21.06.2015 r.

Po raz pierwszy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium Narodzenia NMP w Tulcach wyruszyła grupa piesza. Już przed godziną 7:00 do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów na Wzgórzu św. Wojciecha zaczęli schodzić się mężczyźni z różnych grup duszpasterskich i parafii Poznania i okolic.

Wyruszyliśmy w grupie 120 osób z kopią obrazu św. Józefa po błogosławieństwie o. Przeora, Wojciecha Ciaka OCD - każdy ze swoją intencją, by być prawdziwym mężczyzną, który chce wierzyć po męsku, budować swoje chrześcijaństwo, życie osobiste, rodzinne, wzorując się na św. Józefie.

Wspaniałym naszym przewodnikiem był o. Szczepan Maciaszek OCD - duszpasterz mężczyzn z Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, którzy spotykają się w każdą 3 sobotę miesiąca o godz. 6:55 na Jutrzni, Mszy św., konferencji, medytacji i śniadaniu.

Atmosfera głębokiej modlitwy, ofiary, rozważania, radosnego śpiewu i piękno otaczającej nas przyrody sprzyjały płynącemu z naszych serc dziękczynieniu i uwielbieniu Stwórcy oraz sprawiły, że każdy z nas już dzisiaj oczekuje przyszłorocznego spotkania ze św Józefem w drodze do Tuleckiej Pani.

Zobacz fotoreportaż