Aktualności »

Niedziela Najświętszej Trójcy - 16.06.2019

•   DNI GMINY: Msza Św. o Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców - w niedzielę 16 czerwca o godz. 1000
    •  Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego
      - w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 1700
      - od Uroczystości Bożego Ciała w łączności z procesją

•  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
    w środę – 19 czerwca, godz. 1800 - Msza św. z Uroczystości Bożego Ciała – Nowennę z Nabożeństwem do Serca Jezusowego..

Na Mszę Św. o godz. 1800 gorąco zapraszamy wraz z wszystkimi – Koło Przyjaciół Radia Maryja - intencja za Ojca Św., Ojczyznę, Radio Maryja i za naszą Parafię.

• środa, 19. - dzień modlitwy Nieustającego Różańca

Po Mszy Św. o godz. 1800 w Domu Parafialnym zebranie formacyjne dla członków Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz wszystkich chętnych.

czwartek – 20 czerwca
Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa - BOŻE CIAŁO.

W Procesji Eucharyst. wyjdziemy na ulice Suchego Lasu aby dać świadectwo wiary.

Wspólnotę Żywego Różańca bardzo prosimy, aby z zaangażowaniem pielęgnować zwyczaj towarzyszenia Jezusowi w Najśw. Sakramencie ze świecami.

Rozpoczęcie procesji - po Mszy Św. o godz. 1030.
MSZE Św. w czwartek:
godz. 800 , 1030(z Procesją), i 1800

• spotkanie dla rodziców i chrzestnych
    przed chrztem dziecka
    odbędzie się wyjątkowo wcześniej – mianowicie w piątek –21 czerwca o godz. 1900. (po Procesji Eucharystycznej).