Aktualności »

FESTYN RODZINNY - BĄDŹMY RAZEM

 

 

Data: niedziela, 22 maja, godzina 12:00 - 18.00
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
               [Wejście Wschodnie, brama nr 7 od ul. Bukowskiej]

Wstęp: wolny

 

Program na scenie:

• 12:00 – Orkiestra Lotnicza
• 13:00 – Taraka
• 15:00 – Roksana Węgiel
• 16:30 – Losowanie nagród w ramach Loterii Głównej
• 17:00 – Kasia Wilk

 

ZAPRASZAMY!

 

więcej:

Wydarzenie skierowane jest do polskich i ukraińskich rodzin, które gościmy w naszym regionie. Celem jest zapewnienie rozrywki, przede wszystkim dzieciom, poprzez koncerty m.in. Roksany Węgiel, Kasi Wilk, Zespołu Taraka czy Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych. Na wszystkich gości będzie czekała szeroka gama atrakcji, m.in.:

 • Akademia Piłkarska Reissa – poprowadzi zabawy sportowe z piłką
 • Bonsai - Agencja Artystyczna – poprowadzi warsztaty ekologiczne, będzie można również pograć
  w ogromną grę planszową z nagrodami
 • Fundacja Strażacy Wielkopolska – strażacy pokażą wszystkim chętnym swoje wozy, będzie możliwość przymierzenia hełmu strażackiego, wraz z Dziecięcą Drużyną Pożarniczą OSP Dębinka będzie można spróbować lać wodą z węża do celu, nie zabraknie również możliwości przećwiczenia RKO z pomocą gogli VR
 • Gastronomia – pomiędzy odwiedzeniem kolejnych atrakcji zapraszamy do strefy gastronomicznej,
  gdzie będzie można zjeść coś smacznego
 • Grupa MTP – wystawi swój jubileuszowy namiot, gdzie będzie można zapoznać się z historią MTP Loteria z nagrodami – będzie można zgarnąć nagrody ufundowane m.in. przez: Kino Helios Polska, MK Bowling, Poznań Tawerna Mykonos, Skoda Auto Lab, Poznań Carrefour Posnania oraz wiele innych atrakcyjnych nagród
 • Mały Inżynier – pokaże niesamowite eksperymenty z ciekłym azotem oraz roboty, które tworzą dzieci
  i młodzież podczas warsztatów z robotyki
 • Miasto Poznań i Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych przeprowadzą darmowe badania medyczne. Będzie można skorzystać m.in. z badania słuchu (Słuchobus), badań mammograficznych (Mammobus), badań na osteoporozę (Osteobus), badań cytologicznych (Cytobus), zdjęć RTG (Bus RTG)
 • FunAndPlay – zapraszają na dmuchane zamki do skakania i zjeżdżania, do gry w dmuchane mega piłkarzyki, dmuchany plac zabaw z kulkami oraz rzuty dmuchanymi siekierkami do celu
 • RollRunners - Szkółka Rolkowa - Szkółka Rolkowa – doświadczeni instruktorzy będą uczyć jazdy na rolkach oraz pokażą również jak pokonywać różnego rodzaju przeszkody
 • Fikołki Sala Zabaw Posnania Poznań – przygotuje kącik dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty i animację czasu
 • TurnadoPolska – przejazdy elektrycznymi gokartami
Tworzenie Stron Poznań Agencja Reklamowa Poznań