Aktualności »

5. Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019r.

• Po przystąpieniu do I Komunii Św.

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy mieli udział w przygotowaniu dzieci do I Komunii Św. oraz w przeżyciu tej uroczystości.

Dziękujemy dzieciom, a przez nich rodzicom, za dar ołtarza, którym jest piękny tron dla monstrancji podczas nabożeństw.

Za wszystko: Bóg Zapłać!

• Nabożeństwa majowe

Zaproszenie dla dorosłych, młodzieży i dzieci!

Codziennie o godz. 1730

• Poznajemy dokumenty Kościoła

Spotkanie we wtorek, 21 maja - o godz. 2000 w Domu Parafialnym.

Zapraszamy dotychczasowych uczestników jak i nowe osoby.

• Przypomnienia:

*środa 1800- Nowennado MB Nieust. Pomocy

Zapraszamy w szczególności osoby należące do Róż Rodziców, którzy modlą się na Różańcu za swoje dzieci.

Po Nowenniei Mszy Św. modlitwaprzed relikwiami Św. Faustyny o dar nawrócenia.

*czwartek 1830 - 2000 AdoracjaNajśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi

*piątek - 24 maja - wspomnienie liturgiczne NMP Wspomożycielki Wiernych - „Dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach

*piątek 1830 Spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka

• Spotkanie KSM

Zapraszamy w piątek o godz. 19.00 do Domu Parafialnego!

• Prasa katolicka

Kolejny numer pisma „Chrystus i Ty” - na okoliczność 40 rocznicy Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski m.in. z tematem cudów Eucharystycznych (Poznań, Legnica, Sokółka)

• Pomoc parafii św. Joanny Beretty Molli

W najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26.V) będziemy gościć ze Słowem Bożym Księdza Proboszcza Jakuba Knychałę, który buduje kościół w Złotnikach.

Prosimy Drogich Parafian, aby ofiary składane podczas Mszy Św. na tacę za tydzień były naszym wsparciem dla budującego się w kościoła Św. Joanny Beretta Molla w Złotnikach.