Ogłoszenia parafialne Suchy Las »

Ogłoszenia parafialne Suchy Las - 19.10.2014r.

na  29  Niedzielę  Zwykłą  -  19  października  2014r.

1)  Zapraszamy gorąco wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe:

- Różaniec dla dorosłych i młodzieży:  o godz. 1730 (również w niedzielę).

- Różaniec dla dzieci: w dni nauki szkolnej o godz. 1630 .

2) Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Misyjna.

Przez cały tydzień - w szczególny sposób na Różańcu - będziemy kierować nasze modlitwy i serca ku ludziom pracującym na misjach. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3) Dzisiaj również (19 października) przypada kolejny dzień modlitw Wspólnoty Nieustającego Różańca. Przypominamy uczestnikom tej modlitwy jak i zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby powiększyć grono Nieustającego Różańca i wspomóc modlitwą Różańcową wszystkie intencje Wspólnoty a szczególnie modlić się o Błogosławieństwo Boże dla naszej Ojczyzny.

Zapisów można dokonać bezpośrednio po Mszy Świętej w zakrystii i pod numerami telefonów podanymi w gablocie w przedsionku naszego Kościoła.

4) Na Nowennę do M. Bożej Nieustającej Pomocy  w środę - 22. X godz. 1800 - zapraszamy  wszystkich  czcicieli  Maryi.

5)  Adoracja Najśw. Sakramentu w  czwartek od godz. 1830 - 2000 .

Podczas Adoracji jest okazja do Spowiedzi Św.

6) Ponieważ ostatni piątek października to jest przeddzień Ur. Wszystkich Świętych, spotkanie  dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka odbędzie się  już w nadchodzącym tygodniu  - w piątek,  24 października - o godz. 1830.

Do uczestnictwa w spotkaniu są zobowiązani rodzice którzy pragną w listopadzie ochrzcić swoje dzieci oraz rodzice chrzestni.

7) Można jeszcze składać wymienianki roczne i jednorazowe.

8) Młodzież ze SKC gorąco dziękuje za włączenie się w akcję "Kremówka". Rozprowadzono 700 sztuk. „Bóg Zapłać” wszystkim, którzy wspierają działania charytatywne CARITAS.

9)  Procesja Żałobna na Cmentarzu w Chojnicy zostanie odprawiona po Wszystkich Świętych ( w niedzielę - 9 listopada). Szczegóły podamy w bliższym terminie.

10) Całonocne czuwanie modlitewne w tym roku odbędzie się z 14/15  listopada (z piątku na sobotę). W odpowiednim czasie podamy szczegółowe informacje.

11) Spotkanie dla osób przygotowujących sie do bierzmowania:

- z klas I we wtorek 21.10. o godz. 1900  w kościele

- z klas III we wtorek 21.10. wszystkie klasy na godz. 1900 w domu parafialnym!!!

W najnowszym „Przewodniku Katolickim” m.in. Katolicyzm na cenzurowanym – jak być katolikiem pełniąc funkcje publiczne?  Zachęcamy również do nabywania innych pism oraz wartościowych pozycji albumowych.