Ogłoszenia parafialne 25. VII 2021

na 17 Niedzielę Zwykłą - 25 lipca 2021r

1) Pragniemy przypomnieć, że w niedziele lipca i sierpnia Msze Św. są odprawiane o 800, 1000 oraz 2000.

Natomiast w dni powszednie w okresie wakacyjnym jest tylko jedna Msza Św. o godz. 1800.

2) Wobec wspomnienia Św. Krzysztofa - Patrona kierowców – dzisiaj odbywa się poświęcenie pojazdów samochodowych.

Przy okazji poświęcenia można złożyć ofiarę na środki transportu dla Polskich misjonarzy, które są ważnymi narzędziami w pracy misyjnej. „Bóg Zapłać”.

3) każdy wtorek o godz. 20:30 zapraszamy do Kaplicy na Modlitwę Różańcową i Apel Jasnogórski.

4) Na Nowennę do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę - 28. VII - na godz. 1800 zapraszamy wraz z wszystkimi czcicielami Maryi osoby należące do Róż Rodziców, którzy modlą się na Różańcu za swoje dzieci. Po Nowennie i Mszy Św. tychże Rodziców i wszystkich chętnych Parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy przed relikwiami Św. Faustyny.

W tym miesiącu modlimy się za rodziny naszej parafii, aby były źródłem żywej wiary i ewangelicznej miłości

5)  Adoracja Najśw. Sakramentu z okazją do Spowiedzi w czwartek od g. 1830 - 2000 .

Na rozpoczęcie Adoracji odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6) W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu oddajemy cześć: Św. Joachimowi i Annie (26. VII), Św. Marcie (29. VII)  oraz Św. Ignacemu z Loyoli (31. VII).

7) Pragniemy przypomnieć o trwającej zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z Białorusi.

8) Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez nawałnice i powodzie.

9) Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

10) Intencje mszalne znajdziemy w gablocie, na stronie internetowej oraz w biuletynie.

11) Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej wspólnoty Ś. P. Jana Pietruszkę z ulicy Krańcowej, jego pogrzeb odbył się w czwartek oraz Ś. P. Cezarego Müller z osiedla Poziomkowego, którego pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu

Suchy Las, 25 lipca 2021r.