Aktualności »

5. Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019r.

• W tym tygodniu

*poniedziałek, godz. 19.00 – Niewidzialny Klasztor Jana Pawła II [Msza św. w intencji chorych, cierpiących oraz o pokój serca]

*środa:

- godz. 17.30 – Różaniec przed wizerunkiem MB Fatimskiej [w intencji chorych i cierpiących]

- godz. 18.00 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po Mszy spotkanie w auli dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

• Uwaga młodzież

Obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem dla kandydatów z klas 8. i 3. we wtorek, 12. lutego, po wieczornej Mszy św.

• Spotkanie KSM

Zapraszamy w piątek o godzinie 19.00 do Domu Parafialnego

• Studniówka Maryi

Polega na codziennym odmawianiu, od 7 lutego br., dziesiątki różańca przez 100 dni poprzedzających rozpoczęcie peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w naszej Archidiecezji.

więcej: archpoznan.pl/studniowka-maryi

• Światowy Dzień Chorego

W duchowej łączności ze Światowym Dniem Chorego, który przypada 11 lutego [ wspomnienie MB z Lourdes] zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian w sobotę, 16. lutego:

- spowiedź od godz. 9.30

- Msza św. z udzieleniem S. Chorych o godz. 10.00

- po Mszy spotkanie w Domu Parafialnym

W Archidiecezji

Biała Sobota – 9 lutego w Publicznym Gimnazjum Katolickim im. Św. S. Kostki przy ul. Głogowskiej 92 w Poznaniu

zobacz: archpoznan.pl/dzien-chorego

• Kino Parafialne

16 lutego, godz. 19.00

film: Chata [opowieść o wewnętrznym uzdrowieniu zranionego serca i próba zobrazowania Trójcy Świętej]